•  

    تماس با ما

    26750073 (98+)

  •  

    ایمیل

    info@salamat-charity.irمدیرعامل مجمع خیرین سلامت سیرجان از خرید سه سمعک برای افراد نیازمند از محل برگزاری جشنواره ماکارونی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور،قربانی اظهار داشت:با حضور سرکار خانم کاظمی و تعدادی از بانوان عضو انجمن رفتگران طبیعت و با حضور خانواده های سه نفر از دانش اموزان وسرکارخانم زاهدی ادیومتربست در محل دفتر مجمع خیرین سلامت  سه عدد سمعک خریداری شده از محل عواید جشنواره ماکارونی به سه نیازمند حاظر درجلسه اهدا گردید.

 

ساخت مرکز همراهان بیمار در بیرجند نیازمند همت هرچه بیشتر خیرین است.

سید محمود حسینی مدیر عامل مجمع خیرین سلامت بیرجند اظهار داشت: زمینی به متراژ 2 هزار و 550 متر مربع با اعتبار 550 میلیون تومان برای ساخت این مرکز از بنیاد مستضعفان خریداری شده است.
وی با بیان اینکه برای احداث مرکز همراهان بیمار در بیرجند به یک میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم گفت: نقشه این طرح تهیه شده و برخی خیرین استانی برای احداث آن قول کمک داده اند.
وی اظهار کرد: بسیاری از همراهان بیماران از اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه هستند که نبود اقامتگاهی برای اسکان و استراحت در شهر بیرجند آنها را با مشکل جدی روبرو می کند.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی گفت: با توجه به وسعت زیاد خراسان جنوبی احداث مرکز همراهان بیماران در بیرجند ضروری است و مراکز اقامتی موقتی همراهان بیماران، جوابگوی نیاز آنان نیست. 
وی بیان کرد: گاهی مشاهده می شود تعداد قابل توجهی از همراهان بیماران به دلیل نداشتن بضاعت مالی در پرداخت هزینه هتل و مسافرخانه اقدام به برپایی چادر در معابر کنار بیمارستان ها می کنند.
عملیات اجرایی مجتمع اقامتی همراهان بیمار استان شهریور سال 93 در زمینی به مساحت یکهزار و 400 مترمربع در خیابان ظفر بیرجند آغاز شد که به دلیل واگذار نشدن زمین اجرای این پروژه آغاز نشده است.
اگرچه در دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول نظام سلامت گامهای مثبتی در زمینه کاهش هزینه های درمانی و معالجه بیماران برداشته شده اما هنوز همراهان بیماران شهرستانی در خراسان جنوبی توان پرداخت هزینه مراکز اقامت خود را ندارند.
با واگذاری این زمین از سوی بنیاد مستضعفان امید می رود با همت خیرین هرچه سریعتر عملیات اجرایی این طرح در بیرجند آغاز شود تا تسکین کننده آلام خانواده بیماران باشد.


خانه بهداشت خیر ساز چهارگنبد با حضور استاندار کرمان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور با حضور اقای رزم حسینی استاندار کرمان ، آقای حسن پورنماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ومسولین استانی وشهرستانی خانه بهداشت خیرساز چهارگنبد افتتاح شد.

در این مراسم با  که با خیرمقدم اقای مهندس عباسلو به نمایندگی از خانواده خیر و سخنان اقای حسن پور و اقای استاندار همراه بودبا  اهدا لوح تقدیر مجمع خیرین سلامت کشور ول وح تقدیر دانشکده علوم پزشکی و مجمع خیرین سلامت سیرجان تقدیم خانواده مرحوم عباسلو گردید.

همچنین در این مراسم ساختمان افتتاح و تحویل دانشکده علوم پزشکی گردید.

لازم بیاداوری است که تجهیزات این خانه بهداشت توسط خانواده خیر خریداری کرد.